| Izzy12 a întrebat:

Vreau porecle de la numele Roxana sa Andreea. Cele mai funny primesc Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Adi132002 a răspuns:

Roxana

Roxy, Roxa, Xa, ROny, Oxa, Oxy, Doxy, Roxutza, Uxy, Xana, Xena, Anna, Foxy, Moxy, Toxy.

Andreea :Adda, Andra, Andy, Ann', Deyu, Andrusca, Andre, Ade, Deutza, Deeedeee

4 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Pentru Roxana :Roaxi, Roxina, Rixi, Roxişor, Roxette, Ruxu, Xuri si Boaxi aşa imi poreclez eu Roxanele.
Acum pentru Andreeabig grineişor, Andreeuşca, Andruşca, Andre si Dede(man).
Ceau! Ceau!

| ada_7517 a răspuns:

Rux, Ro, Rox, Ruxi, Roro, Deea, Dada, Anda, Andru, Andra...

| Wowhow a răspuns:

Roxana:Roxi(clasica), Rona, Roxa, Xana, Rox, Ro
Andreea:Andi, Anda, Andre, Deea, Reea, Anda
Nu sunt haioase toate, dar mi se par dragute.Succesc!happy

| 10roxana10 a răspuns:

De la roxana : roxi boxi foxi moxi
mie asa imi spun unii colegii

andreea: anda, deea

funda?