| Crazy_2020 a răspuns:

Nuprea stie sa minta:->... parerea mea este ca o ia pe ocolite tot ca sa nu raspunda la intrebare e imposibil sa nu isi aduca amminte, cred ca nu a pus mana pe o carte in viata eilaughing

2 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

Si ce facea Nica? Nu stiu. P... mea stie. WTF?! Romane Politiste? Se vede ca e gabor... Ce v-ar placea sa cititi? Literatura...c

| roxanagabriella1 a răspuns:

rolling on the floor)) daca ma mai uit la asta o dataa mor drqq laughing).Cat de tampit sa fii sa zici mihai creanga?straight face ai de capu meulaughing