| hereo a întrebat:

Voi ati citit din cartile lui Mihai Creanga? Ce v-a impresionat?
http://www.youtube.com/watch?v=oOzUlcQXHpM&feature=relat ed min. 2:43

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Da; cel mai mult mi-a plăcut faptul că sunt inexisestentehee hee

12 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Asta-i veche, vino cu ceva nou sau jet.

| hereo explică (pentru MâţulMov):

Auzi amice asta nu e site-ul tau asa ca vin cu ce vreau eu deci vorbeste frumos.

| AlinaaAli a răspuns:

Dar de basmele lui Nicolae Ispirescu ce spuneti?

| Foxie2 a răspuns:

Prea veche...
Cand am citit intrebarea mi-a venit in minte vidoclipul ala si cand colo chiar ala era

| hereo explică (pentru Foxie2):

Si eu o stiu tot de f mult timp, doar ca acum mi-a dat prin cap sa o postez aici, sper ca nu este vreo problema.

| Foxie2 a răspuns (pentru hereo):

Nț nicio problema.

| GhostStar a răspuns (pentru Foxie2):

Doar eu observ linkul: vaxpo. P. u. l. i

| pisoias a răspuns:

Mie ni-au placut Poeziile lui George Sadoveanu.

| Pawesome a răspuns:

Ma impresionat comntariul cu privire la opera lui ion eminescu si a lui Sponge patrick

| NothingToEat a răspuns:

Nu ma... cel mai tare e Petre Sadoveanu

| Mephisto666 a răspuns:

Da de george cosbuci nu va mai aduceti aminte?

| UbexFlo a răspuns:

Chiar credeam ca te-ai dilit la cap de citesti Mihai Creanga, nu Ion Creanga.laughing