| doreal a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta si nu stiu care din astea doua Tableta Serioux S1005KTAB sau archos arnova 10d g3. Pliz help ca va dau funda.

Răspuns Câştigător
| ana1221 a răspuns:

Buna! Pai eu ti-as sugera tableta Serioux S1005KTAB.Tableta din asta am si eu de cam 1 an si sunt foarte mandra de ea.

| doreal explică (pentru ana1221):

Mersi

| ana1221 a răspuns (pentru doreal):

Funda?

| doreal explică (pentru ana1221):

Normal

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce T/A?

| doreal explică (pentru Musique):

Pentru ca am laptop, telefona si mi-as mai lua ceva

| doreal explică (pentru Musique):

Mai mult pentru jocuri si muzica

| Ayako a răspuns:

Tableta Serioux S1005KTAB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*altu' care a greșit categoria*

| doreal explică (pentru anonim_4396):

Doamne daca am pus la o intrebare la o alta categorie ce are? daca tot nu iti plac intrebarile nu mai raspunde la ele si daca tot asta eu nu zic ca ma omor http://www.tpu.ro/......a-omor-da/

Răspuns utilizator avertizat