| Marcel_Vasilcan_1994 a întrebat:

Vreau sa imi puneti provocari nebune

6 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Citeste o carte

| Legion7X a răspuns:

1 trezește-te la ora 3 dimineața și uită-te la the exorcist.
2 a doua zi seara când te culci ascultă muzică tristă cu becul stins
3 a treia zi seara când te culci din nou vezi filmul the exorcist iar a doua zi nu vorbești cu nimeni toată ziua.
Am glumit nu încerca așa ceva

| JackR a răspuns:

Atinge-ti cotul stang cu degetul mijlociu de la mana stanga.

| JackR a răspuns:

Daca cea cu cotul pare prea complicata, uite una mai simpla: musca-ti o ureche (la alegere, dreapta sau stanga).

| TediiL a răspuns:

Du-te la magazin in boxeri

| Kawaii123 a răspuns:

Stai o zi intraga in pat, fara sa te misti sau mergi in mall si striga in gura mare numele cuiva si apoi ia-o la fuga happy