| AxxyAlexandra a întrebat:

Ce provocari nebune ati dat?

Răspuns Câştigător
| Genuitoarea a răspuns:

1.Sa isi faca nr de telefon cu fundul pe perete
2.Sa se pwpe un baiat cu baiat bot in bot
3.2 fete sarutandu-se pasionall
4.Un baiat sa ii puna mana pe cur unei babe
5. Textila joss rolling on the floor)
6.O fata sa pupe pe gat un baiat
7.Un baiat sa se imbrace in fata si sa faca pe crva. rolling on the floor
8.MAchij de clovn :laughing)))
9.Sa dea mass " partyyy diseara pentru detalii si sa dea nr unui tocilarr " rolling on the floor).
10.Un baiat sa se dea la un baiat/ fata la fata!

Fundaa sqmpoo?:*

8 răspunsuri:
| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna happy. Pai sa iti zic o poveste amuzanta laughing. Deci : am fost la scoala si in pauza inainte sa vina profa ne'am jucat "Adevar si Provocare". iar eu am dat provocare unui baiat sa isi dea pantalonii jos cu tot cu chiloti laughing laughing laughing laughing laughing. Si in acel moment a intrat profa cu directoarea scolii in clasa pentru ca aveam insepctie laughing. Si l-a prins asa laughing. deci iti dai seama ce nebunie a fost, era sa il exmatriculeze din scoala laughing. Asta e si o intamplare dar si o provocare. Te pup kiss. Funda? kiss

| GirlCrow a răspuns:

laughing hmmm,nu am dat eu, insa imi aduc aminte, intr-o excursie acum vreo 2 ani o fata daduse unui baiat o provocare:"fa opturilaughing" acel baiat facand opt-uri la peretelaughing sau"pupa-l pe un baiat pe gura"laughing... vremurihappyfrumoasa intrebare, ne faci sa ne amintim de trecut, de clipele frumoase petrecute cu prietenii sau cu eu stiu...hee hee

| mennenspeed a răspuns:

Mergi la un magazin si dupa ce iti da produsele zici ca nu ai bani si le cumperi pe cont, sa vezi ce mutra face aceea laughing)

| CrissThina a răspuns:

Provocare sa iti iei cativa bani la tine, si sa arunci in diferite persoane cu ei si sa le spui: "Fara numar de la mine Florin Salam rolling on the floor! " sau sa iti pui un sutien pe tine si sa le spui fetelor pe care le intalnesti ca le recomanzi acest sutien! laughing Sa nu uiti sa specifici ca sutienul tau nu e " made in China "!

| Kee_Tiby_1995 a răspuns:

Te provoc sa tipi ca un nebun pentru ca tea agatat o fata! happy rolling on the floor

| Kee_Tiby_1995 a răspuns:

Te provoc sa mergi la o batrinica si s-o intrebi daca vine cu tine la o cafea? laughing))

| AleeXuu75 a răspuns:

Urca.te in taxi si iesi pe partea cealalta. Intreaba un om pe srada unde e dentistul( sau ce vrei tu) si o iei in partea opusa. Suna pe cineva de pe Olx.ro (cineva care o pus niste pantofi urati la vanzae) si spune.i ca sunt oribili. Fa farse oamenilor pe strada.

| AleeXuu75 a răspuns:

Urca.te in taxi si iesi pe partea cealalta. Intreaba un om pe srada unde e dentistul( sau ce vrei tu) si o iei in partea opusa. Suna pe cineva de pe Olx.ro (cineva care a pus niste pantofi urati la vanzae) si spune.i ca sunt oribili. Fa farse oamenilor pe strada.