| andytza a întrebat:

Vreau sa iubesc pe cineva, se ofera cineva voluntar? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai specificat...baieti sau si fete?laughing

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Te-as iubi eu, dar nu pot ca afla cineva si ma bate happy
Dar daca vrei te pot alinta un pic. Vrei sa ne dragalim? laughing

| tarziu a răspuns:

Depinde ce intelegi prin cuvantul "iubesc"

| tarziu a răspuns:

Ai raspuns fiecaruia? peste mine ai sarit big grin

| Pho3nix a răspuns:

Deschide-ti inima si iubeste pe toata lumea. tongue laughing

| Pho3nix a răspuns:

@andytzu
Poi da, asa trebuie sa faci. happy
Eu glumeam mai sus...big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cum poti iubi pe cineva asa fara sa-l cunosti? Eu as fi de acord dar...imi este putin frica sper ca nu o sa fii rea cu mine!

| c0rn3l1uss a răspuns:

Asl pls.

| andytza explică:

Alllinna mi-e fomita big grin

| andytza explică:

@Bent0108 ma gandeam ca in tot timpul asta cat ai lipsit ai fost sa-ti rezolvi problemele cu dintii dar nu asta conteaza, sunt sigura ca exista si femeia cu mustata pentru ala din poza (dar daca insisti ca esti tu, atunci idem)
@LadyCrs dupa singura si ultima `dezamagire ` m-am jurat ca ma reprofilez happy
@bacemi daca te bate iti trece pana te insori
@stefan49 n-am spus ca vreau sa iubesc pe cineva fara sa-l cunosc, in dragoste oricum e permis orice pana la urma si nu, nu sunt rea tongue
@Pho3nix nu-mi mai deschid inima pentru nimeni, o s-o fac eventual cand sunt suficient de sigura ca acel cineva merita, in schimb pot admira pe oricine e demn de asta

| andytza explică:

@Pho3nix stiu dar daca tot am raspuns fiecaruia, ti-am raspuns si tie si eu nu glumeam happy

| doraz a răspuns:

Una este sa iubesti, alta sa te simti atrasa! cauta pe matrimoniale, sunt atatia mosi neconsolatilaughingglumesc.pai cauta pe cineva care sa te meritehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubec iubec sau iubec de copil? alintatura ce esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numa' daca saruti cu limba. In poza, eu sunt ala din stanga.