| DeeaLove08 a întrebat:

Vreau sa lamuresc o problema. am pus 2 intrebari legate de ladyj si justin si toti mi-ati sarit in cap ca o sustin. ei bine, nu e adevarat. i-am trimis lui ladyj un mesaj in care i-am zis ca sunt fana justin si sa devenim prietene si sa imi spuna mai multe despre ea. am vrut sa aflu cati ani are si apoi sa postez la T/A pentru ca nici eu nu o sufar. ca sa aiba incredere ca sunt fan justin a zis sa pun pe TPU 2 intrebari in care sa va critic pe voi, cei care o urati. am pus 2 intrebari : una despre justin si una despre ea, dar si-a dat seama ca nu sunt fan justin si nu mi-a mai zis nimic. daca nu ma credeti uitati mesajul meu catre ea: http://i.imgur.com/LAaHs.jpg
si mesajele ei: http://i.imgur.com/bMHOu.jpg
http://i.imgur.com/1oFBz.jpg

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Great work!
Îi doresc verişoarei lui LadyJ cele mai negre coşmaruri!

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si tu chiar ai crezut ca iti va zice oh go on
Si daca afai cati ani are sau nu stiu ce ce rezolvai? Nu ne intereseaza chiar atat de mult persoana ei...
Si pana la urma ai trimis mesajul?

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@ILoveJustinBieber ne-am dat seama...nu suntem atat de prosti incat sa nu stim sa citim.Si daca il iubesti ce? Noi il uram =>te uram si daca ne legam de Lady J e treaba noastra!

| PastilăBă a răspuns:

Bravo iubitaaaa!:X
Păcat că nu ţi'a reuşit!straight face

| MikiPiki a răspuns:

Las-o ca nu trebuie sa dovedesti ca are 10 ani...se stie deja

| FucktheSystem a răspuns:

O doamne, verisoara mai mare laughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu stiu de va puneti mintea cu ea
e evident mai mult de 12 ani nu are...
il iubeste pe cap de mop si cu asta basta!
in plus daca nu ai un nume de genul "ilovejb"si o poza cu moaca lui si vreo suta de intrebari in care sa intrebi de ce a facut boala vaci nebune nu te crede...

| DeeaLove08 explică:

Comeandtellmesomething, da i-am trimis mesajul.

| JustinBieberIsMylover a răspuns:

Cine e lady J?

| JusTyourLoV3 a răspuns:

BV :X Bn i`ai facut :X The PooopakesCk:* I hate jb

| ILoveJustinBieber_4255 a răspuns:

Dar ce aveţi cu această LadyJ?
Şi eu sunt o mare fană Justin Bieber! :X