| n0name a întrebat:

Fratilor! Ce s-a intamplat cu TPU?
Toata lumea vad ca e ocupata sa o insulte si sa ii spuna lui LadyJ ca Justin Bieber e gay si tot felul de chestii.chiar am observat ca a pus o intrebare legata de niste articole cu el si cativa au dat raspunsuri idioate, totusi era o intrebare. Plus ca nu se discuta gusturiletongue si mie imi plac cateva melodii ale lui Jb. dar totusi nu sunt ahtiata. Bun sa revenim!

1. De ce e razboi pe TPU si toti vorbesc pe langa subiect?
2. S-a transformat TotiPentruUnul in TotiPeUnul?
3. Daca toti o urati pe LadyJ. de ce dq ii mai dati atentie?

PS:Nu vreau comentarii de genul : alta fana JB sau d-astea pentru ca nu e problema voastra ce muzica asculthappy, cum am zis mai sus tongue Gusturile nu se discuta.

Răspuns Câştigător
| SarpeAF a răspuns:

Pai asa e siteu' asta ori nu raspunde nimeni ori cei care raspund sunt varza si raspund doar petru funda.si daca ii corectezi se supara

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Care "toata lumea" si care "toti"?

| Biby a răspuns:

Buna.
1.Decand au aparut fanele Biber,multi care il urasc vor sa o injute pe LadyJ(care, dupa cum vad, a devenit cea mai populara de pe TPU.)
2.Cam 40-50% la suta da.
3.Da,si eu o urasc ca pe LadyJ si la inceput ii dadeam foarte multa atentie.Ma uitam la ultimile raspunsuri si intrebari, sau cand s-a logat ultima data.laughingEram destul de penibila si obsedata sa o injur zilnic.Dar, mi-am dat seama ca trebuie sa o las in pace si ca tot un copil copac ramane.

| DEBrown a răspuns:

Pai asta nu o poti numi muzica sincerbig grin

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Vai mami` eu ma bag la...somnik >big grin

| Windswept a răspuns:

Mie nu mi se pare, vreau sa spun nu toata lumea il uraste pe justin bieber eu il vad ca un om ca oricare altii...dar chestia aia cu TotiPeUnul.as putea face un logo.Totusi,desteapta intrebare! Dau un 9.

| flaumă a răspuns:

Vaaai,dar giastin e cel mai scumpic...cand isi ia laxativu

| flaumă a răspuns:

Vaaaai,dar giastin e cel mai scumpic...cand isi ia laxativu