| ILoveJustinBieber_4255 a întrebat:

Cine e fana Justin Bieber? :X
Eu sunt o mare fana :X
Apropo buna big grin
Sunt noua si am aflat de TPU de la niste prietene.
Apropo cine e aceasta LadyJ?
Mie mi se pare o fana Justin Bieber dupa avatarul ei si o persoana
extraordinara big grin
Imi dati detalii despre ea?
(sunt doua intrebari)

Răspuns Câştigător
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Eu am impresia ca ladyj isi face cam multe conturi si se pupa singura in fund toata ziua. tu ce zici?

27 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu mai face pe proasta ca sti prea bine cine e Lady J si nu esti chiar asa noua pe tpu.Si ce crezi ca rezolvi cu asta? Crezi ca ne enervezi cu intrebarile astea? Te faci de *** si o mai faci si pe Lady J de *** si ne faci sa-l uram si mai mult pe Gaystin.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

@aησямaℓLoveJB ratat e...*cenzurat*

| MasterOfDisaster a răspuns:

Si eu sunt fana gaystin biberon!:X :X
ladyj e o persoana minunata.
detalii...habar nu am.
(app, mai da pe la scoala, sunt trei intrebari...1„Cine e fana Justin Bieber?"
2„Apropo cine e aceasta LadyJ?"
3„Imi dati detalii despre ea?"

| Pralină a răspuns:

Rahat! Ce vă mai înmulţiţi!

| LastChance a răspuns:

Gata frate! S-a imputit treaba! Am inteles, faceti glume, dar nu va mai faceti conturi peste conturi cu nume stupide si puneti intrebari stupide (ambele cu Justin Biber) straight face

| PastilăBă a răspuns:

Iarăşi voooi?straight face
Dispăreţi din visul meu grup haotic de paraşutestraight face

| MikiPiki a răspuns:

Nu alta! hai ca pe tine incerc sa te suport ca nu ai facut nimic rau...pana acum.deci:e una de 10 ani care ne injura deoarece siteul este un pic antibieber(un pic mai mult). vezi pe ce drum o iei

| Sოﺁℓε a răspuns:

O sa iti raspund la fel ca celei dinainte tea.
pieri,arzi dispari fa ce vrei doar du-te cu jb unde vrei tu
lady si este o disperata, tampita care nu stie ce sa asculte, isi taie venele pe melodia lui jb si m-a facut din tot sufletul sa il urasc pe cap de mop
capis?

| Sოﺁℓε a răspuns:

@justmeandyou
doar ai impresia? sunt sigura si incep deja sa ma enerveze toti...

| Meluma a răspuns:

Si ce mai faci, LadyJ? smug

| PiluLă a răspuns:

Băăiii...tot dă voi dăm peste tot!

| Jazzooohs a răspuns:

Fratilor, voi chiar nu v-ati prins? Toate LadyJ-urile si ceilalti ca.cati doar vor sa ne faca ciuda si-si bat joc de noi! straight face adica uitati-va la categorie.aha: e t/a si totusi nu cred ca exista fetita in halul asta de obsedata. numai pe LadyJ originala o cred in stare...

*se scarpina in continuare*

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Pai...Ideea e ca ar trebui sa te duci la dragoste si sex.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

1) eu am fost.dar am fost cretina ca am fost.el nu raspunde fanilor, el nu vb cu fanii.pe twitter ar fi dragut ca sa dea follow la fani, nu numai la prietenii luihappy

| Kuzco a răspuns:

Sa te ***

| AcrossTheSky a răspuns:

Stupid.fugi de aici ca nu avem loc pentru fani Justin biebar. avem destui stai linistita.voi va inmultiti ca mustele.
*aduce sprey-ul care omoara mustele*

| DeeaLove08 a răspuns:

Mda. sa stii ca spre deosebire de tine si ladyj nu suntem asa de idioti incat sa nu ne dam seama ca sunt doua intrebari.si in legatura cu intrebarile, nu mai raspund ca deja mi se face rau :-& cand le citesc

| BiaSiAtat a răspuns:

Din nou obsedate din-astea... are cineva spray lacrimogene >?

(nu e pentru mine e pentru LadyJ si retarda asta la care raspunt acum )

| MetalRocker a răspuns:

Hai du-te!

| AdamBlack a răspuns:

Cine e McM? am auzit ca il uraste pe justina biberon asta e super tare! straight face

| JustinBieberIsMylover a răspuns:

Buna si eu sunt noua aici si nu stiu cine e LadyJ, dar daca e o fana Justin trebuie sa fie super tare!

| Tasya05 a răspuns:

Heyyy! Buna! kiss Si eu sunt o mare mare mare mare fana Justin Bieber! Si se vede dupa numele meu! happy Il ador pe Justin! Si ma bucur ca a mai aparut inca o persoana care il iubeste pe justin, pe TPU! Despre LadyJ nu prea stiu multe. dar, avand in vedere ca est noua pe aici, si ca esti fann justin ( ca si mine) vreau sa te avertizez ca vei primi multe injuraturii pe TPU, de la prostii care il urasc pe Juss! Dar sa nu ii iei in seama!

| Tasya05 a răspuns:

Bine spus @JustinBieber! Fanii Justin Bieber vor castiga!:X

| cagulatu a răspuns:

Esti cam proasta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, machiază-te în Justin Bieber, şi du-te cu ea în tomberon. Îţi garantez că nu vor mai fi boschetari pe o rază de câţiva kilometri. Dacă mai trăieşti, ar trebui să te rogi mai des la Dumnezeu

| JustinBieber_9774 a răspuns:

Buna!
Si eu sunt noua pe TPU.
LadyJ este ca noi, fana Justin Bieber.
Daca vrei sa aflii mai multe desore ea.trimitei msg privat. Fanii Justin Bieber castiga!
Love JB!love strucklove struck:X

| αησямαℓ a răspuns:

Păi şi eu sunt desul de nouă pe aici.
Aceasta LadyJ este de'a noastră:X
Sper să luptăm împreună să învingem rataţistraight face