| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Vreau sa ma insor.Cine vrea sa se casatoreasca si cu mine? Nu pot ramane insurat cu o mortaciune.

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Eu! Nu stii cat de mult te iubesc. love struck. Am stat nopti in sir sa ma gandesc doar la tine.day dreaming. Te-am si visat de cateva ori...O sa te fac sa iti treaca orice suparare doar pune numele meu langa numele tau love struck.Eu ma marit cu tine, tu te mariti cu mine?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Try my sifilis...

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dominsoara Mircea Solcanu e disponibila.

| carminaburana43 a răspuns:

Nu vorbi asa despre fosta ta sotie.Si mie mi-a murit sotul dar l-am iubit foarte mult si il respect si in moarte chiar daca nu vreau sa ramin singura.

| calutuuuu a răspuns:

Ti-am spus eu ca e suspendata!laughing Si spuneai ca o iubesti mult. Acum, daca ma gandesc bine, lipitoOarea merita fundita, pentru ca ti-a dat cu doua vorbe peste fata si ai cazut la picioarele eilaughing. Chiar, cand e nunta? Ma pui nasa? Please!winking Ms! Casa de p'eatra!laughing

| Denisa60 a răspuns:

Poi `ai ca ma bag eu,da` intai zi'mi si mie pe unde stai? Ai vaci,porci,gaini? Aii grija ca`s fata de oras si nah`, acu` mai depinde si de cum a fost nevastata.Hai suna`ma sa vb 0700098812, pusii :*

| xVicky a răspuns:

Adica esti vaduv?:-s

| Germann a răspuns:

Cati ani ai? de unde esti?