| Deyutza a întrebat:

Vreau să mă tund cheală! credeţi că mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| Uhb a răspuns:

Da, da, da!
Eu zic ca ti-ar sta super cheala! Esti una dintre cele 4250 ba chiar 4249 de perosane carora le place parul chel. Dupa estimarile mele exacte, iti recomand un apart de tuns iarba, super super bun, numit Haarespazieren, desigur este foarte bun, ba mai mult este bun. Sunt de parere ca in chelia ta, ai putea desena niset c**** de furnica, care ar arata foarte sexy din unghiul ortocentru al lungimii inalitmii capului tau sferic. S-a intamplat sa cred ca esti una din cele 1 castigatori ai concursului "Inspiratie cheala". da, stiuuuuuuu! Am o idee. Maine, pe la ora 9-9 si ceva sa te tunzi cheala! Spune tu, nu e o idee geniala? Fabulos, si asta. Deci am vrut sa zic ca stii tu, asta. ai avut o intrebare si eu m-am chinuit aici, 71 min din 50 sa iti raspund, si tu ce faci? te holbi doar? mai bine te-ai tunde chel, cititorule! Si acum, ies din usa si inchid camera. Cu deosebita preponderneta, cu stima, Uhb dragutul b-)

17 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Doar daca iti lasi un smoc in frunte

| LoL a răspuns:

Geniala idee...*se duce sa si ia aparatul de tuns* XD

| Criiiiiiiis a răspuns:

Ti-ar sta foarte biune : ]!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi că vara asta este la modă, să nu ratezi!
Pa, pa.

| Lisa a răspuns:

Cheala dar blonda Ș:

| MikiPiki a răspuns:

Vrei sa creada lumea ca ai cancer?

| AnneMarri a răspuns:

Dacă tu eşti cea din poză, îţi dau cuvântul meu c-ai fii declarată Regina Frumuseţii de pe Terra! love struck

| FucktheSystem a răspuns:

Sigur că ti-ar sta minunat și ai putea să o asortezi cu o creastă multicoloră si un cercel in creier. Succes happy

| FucktheSystem a răspuns:

Ahh, am uitat să precizez ai grijă la cine te tunzi că alea nu se pricep și nu ai vrea o tunsoare naspa...

| pwp a răspuns:

S-ar putea!

| DudaYeah a răspuns:

O...perfect! o sa fii ca si. lo happy poate chiar mai frumoasa ca ea laughing

| lunarwolf a răspuns:

Cu siguranta!

Incearca sa-ti pastrezi mustatile, ca sa arati mai sexy.

| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Si eu am fost cheala...
Poate intr-o alta viata laughing

| ZâmβέŤ a răspuns:

Parerea mea este sa nu te tunzi cheala ca o sa iti creasca mai incet. o sa astepti mult timp ca sa iti creasca parull...
Eu am spus parerea mea dar nu stiu daca este cea potrivita pentru tine... oricum bafta:*:*:*:!:!:!:!

| Rallu a răspuns:

Da, ai fi mai sexy ca Eva Kent smug laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai bine ca acum!

| jack993 a răspuns:

De sigur. ai ajunge fotomodel :X