| Razvan1807138078340 a întrebat:

Vreau sa primesc fundita si nu primesc, vreau sa primesc fundita si nu primesc.toate funditele sa apeleze la mine!

Răspuns Câştigător
| xXBernaXx a răspuns:

laughing) nu stiu deaastealaughing tongue si eu vreau sa primesc funda si nu primesc.Toate funditzele sa apeleze la mine!tongue

5 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Ce vrei? fundulete? ai unu in pantalonilaughing

| Razvan1807138078340 explică:

Ia de aici

| Razvan1807138078340 explică:

Ai amuzant de la mine

| Cumica a răspuns:

Nu stiu d'asttea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o emis:"Imi vine sa ma pis, nu pot sa mai tin, imi vine sa ma pis, nu pot sa mai tin" Sau "caut ochelarii 3d si nu-i gasesc, caut ochelarii 3d si nu-i gasesc, toate dioptriile sa apeleze la mine"Sau cum se spune la supa de pui in franceza? R:souptlapulelaughing