| ADRYAN12 a întrebat:

Eu vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc toate fetele sa apeleze la mine!

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Stai ca o sun pe nikita acum sa vad daca e disponibila sau o preferi pe naomi?batting eyelashes eu le numesc surorile nn smug rolling on the floor))

| ionutzul31 a răspuns:

Iesi afara si cauta.Acolo sigur gasestiwinking

| Myst3ry a răspuns:

Asteapta cam vor veni...

| LiviuAlan a răspuns:

Copile,te uiti prea mult la desene animate si la boi pe PC.Get a life you sucker!

| InnieMinnie a răspuns:

Tanara,frumoasa,90-60-90,inalta,fara obligatii -vand tractor!batting eyelashes

| LERRA a răspuns:

Nu stiu de astea )))))DDDD

| Cristinutza15 a răspuns:

Fara sa cauti nu gasestitongue nciodata sa nu crezzi ca vor veni fetele la tine.trebuie sa te duci tu la elesmug [si inca caeva...¡¡Daca nu risti.nu castigiwinking! big grin