| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un film cu Bette Davis, cine are?
Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Uite cateva din filmele in care a jucatbatting eyelashes : The Wicked Stepmother, The Whales of August, Murder with Mirrors, Return from Witch Mountain, The Children of Sanchez, Burnt Offerings, The Anniversary, Where Love Has Gone.
Sper ca te-am ajutat kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ce-ti veni? A murit de mult cotoroantza aia rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avea ceva femeia aia, era femeie mai bine zis : parfum de femeie, vreau si cu Pacino daca aveti, dar ma indoiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea raspunde-mi la mesaj, mesajele sosesc dar nu suntem atentionati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bette Davis este una dintre actritele mele preferate. La examenul din anul' 2 am avut un film cu ea: All About Eve (1950)
Si mai am pe acasa vreo 2 cu ea.
Daca esti din Bucuresti iti ofer cu placere.

Vad ca iti place si Al Pacino, idolul meu... daca vrei si cu el. Cred ca am toate filmele in care a jucathappy toate in original si le-am vizionat de cel putin 2 ori, fiecare in parte.
Le am, dar cum le iei? Eu sunt din Bucuresti.

| AllmaGirl a răspuns:

Il poti daulada de pe net, scie jos la google pirate

| elenaiuliana98 a răspuns:

Nul l-am dar daca vrei unul cumpara dvd.