| AdrianaBacescu a întrebat:

Bette Davis sau Joan Crawford?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce e cu cele două?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bette Davis in Jezebel...
Dar ambele au fost fantastice in celebrul What Ever Happened to Baby Jane? (1962)

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Cum de-ai știu ce a intrebat intrebătoarea? Eu apreciez răspunsul dar oare asta a vrut? Că nu zice, doar intreabă așa, pe bandă rulantă

| floresdemayo a răspuns (pentru sierra1):

Presupun că dorea să știe pe care dintre cele două, admirăm mai mult.

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

Sau care din cele două mai e in viață sau... dar ce contează, nu interesează răspunsul, important e să fie intrebări grămadă, pe bandă!