| silvio a întrebat:

Vrei sa ai vila la munte?
Vrei cea mai tare masina de pe piata?
Vrei si o vila la mare?
Vrei sa iti petreci vacantele in Tenerife sau Bora-Bora?
Vrei o amanta (amant) de nota 10?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Ok, asta este cea mai sadica intrebare, ai reusit sa ne ajuti sa visam si dupa aceea ne-ai readus cu picioarele pe pamant, cazatura a durut laughing rolling on the floor

23 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Banuiesc ca si acele cuie sunt mici, mici de tot...ar merge totusi ultima varianta numai daca ai "cuiul" personal de nota 10 si nu se-ndoaie la intrare.

lolita
| lolita a răspuns:

Raspunsuri: 1. da (in Brasov daca se poate),
2. da, ma multumesc si cu un Mercedes-Benz SLR McLaren, costa doar 450.000 euro
3. da, sa fie in Mallorca, ca asa sunt mai aproape de familie,
4. da, cu toate ca in Tenerife am fost o pot schimba pe Ferradura?
5.nu, de amant nu am nevoie deja am unul care face cat trei (amant, sot si prieten).
si acum ce facem? mai sunt cuie la tin ein firma sau nu? rolling on the floor

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iata raspunsurile mele:
Da.
Nu.
Da.
Nu.
in regula?

auran
| auran a răspuns:

Vreau si eu 2 cuie pentru cele doua vilehee hee

| maryana5 a răspuns:

-auch- crying
uneori realitatea doare frustrated crying

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. Nu
2. Nu
3. Nu
4. Nu
5. Il am deja.

Cele de deasupra le las in baza amantului; ce pana mea, merit!

daniela
| daniela a răspuns:

Vise taica vise.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Mi-e tare teama ca nu aveti voi capacitate de productie, dupa cate pofte am eu... de pus in cui laughing

| silvio explică:

Magazinul nostru iti ofera o gama variata de cuie in care sa-ti pui pofta... rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| silvio explică:

@ dreamerlainen, ai o cutie de cuie din partea casei laughing

| silvio explică:

@mihaela bine ca nu ai bagat-o pe-aia cu "sa vezi tze pumn iti tlag" atunci cand ai citit explicatia laughing

| silvio explică:

@ elena, pai daca am un magazin de cuie, sa stii ca eu tin la renumele magazinului, si ofer numai cuie de calitate! "intra" si te vei convinge tongue

| silvio explică:

@dreamerlainern - pai, dupa cum spune, pentru ca are deja amant de 10! happy
@sabinutza, pentru ca nu esti pretentioasa iti ofer si tie 2 cuie gratis, in care sa-ti agati aceste pofte happy

| silvio explică:

@auran Gataaa, vine baiatuuu'... laughing
nu ma asteptam sa am asa o mare vanzare laughing

| greg a răspuns:

laughing tare

| Mya a răspuns:

Te joci cu mintea noastra...si eu care de la prima intrebare, ma gandeam sa particip! laughing

| andreea8888 a răspuns:

Ufff...si daca eu le am pe toate, dar mi-as dori si un sot de nota 9, plus un catel fara par, unicat in lume?happy

| Princessee a răspuns:

Raspunsurile:
Da
NU

| dreamerlainen a răspuns:

Vreau o casa in Vegas, una in Haiti si una in New York, un Bentley Continental, un avion personal si o companie care sa mearga perfect.

Dar pana o sa le am, pune-mi si mie cuie acolo de 2 lei! happy

| dreamerlainen a răspuns:

@sabinutza De ce doar de nota 9 happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am, nu vreau, nu-mi doresc, la altfel de vacanta visez, nuuuuuuu, e ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce intrebi? vrei sa dai drept premiu, castigatorului intrebarii, pestisorul de aur? daca este asa, ma bag si eu.eu le doresc pe toate.merit pestisorul? rolling on the floor

| crazygirl_2061 a răspuns:

Am fost deja in tenerife...tongue