| AlinutzaRouz a întrebat:

Crezi ca esti bun de amant / buna de amanta? :-p

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Aaa.deci era o intrebare capcaná. Daca ziceam DA.eram un nesimtit? raised eyebrows
Cred ca as fi foarte bun, numai ca nu practic meseria.Nu suport sa fiu barbatul de rezervá. Ori a mea. ori a ta.

20 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata varianta asta, cu atat mai putin acum dupa 35 de ani de casnicie.

| psiholoaga a răspuns:

Pana sa ajung la raspunsul lui nony, am crezut ca te referi la "amanta" in sensul de lover, nu neaparat de o tipa care e cu un barbat casatorit. Acum, ca am inteles, sa raspund. Nu cred ca as fi buna, probabil ca as incerca tot timpul sa imi consiliez iubitul si sa il ajut sa isi imbunataseasca viata de cuplu. Asa ca nu cred ca relatia dintre mine si el ar fi prea reusitatongue

| inna a răspuns:

Criticule...waiting vroiai sa ma inseli cu Aurora huh? laughing

Da cred ca as fi buna de amanta laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul deci ma inseli aaaaaaa? devil bine las'... d'astea faci aaaa? diseara dormi in sufragerie pe canapea!

laughing rolling on the floor rolling on the floor

| daniDeeDee a răspuns:

Sunt.

| Abcfunny a răspuns:

Ohhh...nai u ideerolling on the floor

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

rolling eyes
da` ia zi... temele ti le-ai facut?laughing

| antonius74 a răspuns:

Nu vreau sa aflu niciodata laughing

| night_crawler a răspuns:

Nu sunt bun de amant ..sunt bun de iubit happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu. de ce sa-mi insel prietenul?

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Nu stiu inca asta... dar incerc si-ti spun

| AlinutzaRouz explică:

Ma mai gandesc criticul. :-p

Aurora

| AlinutzaRouz explică:

Ma bucur ca mai exista si oameni cu bun simt bv antonius74

Aurora

| AlinutzaRouz explică:

Criticul, eu doar glumeam
:-p

Aurora

| AlinutzaRouz explică:

Nu am zis ca-i bine, am intrebat numai

| AlinutzaRouz explică:

@cora Mi-am facut temele, de ce, crezi ca le le-am postat pe TPU si acum astept raspunsuri?

Fosta Aurora, noua Hinatawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... vrei sa ma incerci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@aurora-pai gandeste-te...crezi ca esti singura?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa stiu, nu imi doresc sa fiu camasa de schimb, imi place exclusivitatea.Nu o sa accept vreodata sa impart un barbat. Daca il vreau, il vreau doar pentru mine.In general fug de barbatii "legati", nu concep ideea de amanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@aurora-m-am mai linistit...ma uitasem la intrebarile si raspunsurile tale, si am observat ca esti minora.
Cand mai cresti...sa ma cautilaughing