| anad a întrebat:

Vreti sa va aflati viitorul? Incercati aici http://cititorinpalma.ro/? utm_source=softpedia&utm_medium=textad&utm_campaign=viit orologie

Răspuns Câştigător
| Minty a răspuns:

Cica voi primi mostenire o fabrica de imbuteliere a prafului cosmic laughing)))) de pe al treilea satelit a lui Jupiterlaughing)))). deci ma mut pe Jupiter. sper ca au curent sa pot intra pe TPU de acololaughing))))).

13 răspunsuri:
| anad explică:

@AndRA, e la "Amuzante" si pe mine m-au distrat predictiile despre excursiile galactice si meseria de extraterestrolog!

| pwp a răspuns:

Merge si fara palma rolling on the floor

| AndaWest a răspuns:

Ce idioata suntlaughingam murdarit ecranul de ciocolatalaughing

| princessOfcaraibe a răspuns:

Anad este imposibil ca:
1.este monitor si n-are cum sa scaneze mana
2.merge si fara mana

oricum frumoasa incercare

| princessOfcaraibe a răspuns:

@anad ok! nu am vrut sa te supar, si oricum asta e viitorul tau cu teleportari si extraterestrolog...pf asta am avut si eu laughing

| oanyyy a răspuns:

Merge si fara palma

| oanyyy a răspuns:

Prostie

| Cubulets a răspuns:

Super nu imi vine sa cred cate mai inventeaza astia

| GuessWho a răspuns:

SUnt de acord cu ANDRAlaughing
EU n.am pus mana si totusi mi-a ghicit viitorullaughing

| Pufulete8682 a răspuns:

Foarte tare chestia doar ca e de la ING si nu prea cred ca e reala
Dar faza cu pusu maini pe ecran m-a dat pe spate

| Lime a răspuns:

Stiu. am mai vazut asta big grin

| MEMO a răspuns:

Super taree.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati idiotzi ati pus palma acoloo!? rolling on the floor)))))))