| EdiT a întrebat:

WTF guys? Inafara de 2-3 persoane toti au pus botu' :
http://www.tpu.ro/......pa-ce-pot/

6 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

De ce nu m-am gândit eu la asta?

| ReallySomebody a răspuns:

Helaaau! acolo la ala care a postat scrie EdiT si cel care posta' aici si acum e tot EdiT e un misterrwaiting thinking Scooby Dooby Doo Unde Esti Tu? Te rog Scooby nu ma parasi acum, acum si aici, in exclusivitate, am nevoie de tine Scoob si de Shaggy! Te rog hai aici cat mai repedee pana nu o sa fie prea tarziu! nail biting
[nu ziceti ca ma uit la desene, am 17 ani...rolling on the floor]

| auroraa a răspuns:

D/s nu il considera toti t/a))) mie mi-a placut faza

| EdiT explică:

@DaVà nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Christabel: nu e nimic rau sa te uiti la desene la 17 ani. Si el a pus intrebarea, dar se mira cum de l-au crezut toti.