| lokitaakrisuuu a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum il excit pe partenerul meu? Adica stiu ca se excita cand e cu mine, dar problema e ca eu sunt mai timida. daca el se dezbraca nici nu imi vine sa ma uit. ce sa fc?

Răspuns Câştigător
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Buna scumpo! sincera sa fiu, lasa-te purtata de val, uita de locul in care sunteti, inchide ochii, incearca sa te simti bine, si sa nu-ti fie rusine, si sa nu-ti pese de nimic. saruta-l usor pe gat, saruta-i urechile, mangaie-l senzual, strange-l in brate. ceva pasional, cand o sa te vada ca te simti tu bine, sigur asta o sal excite si mai mult. bafta si uita de tine, lasa rusinea la o parte, si incearca sa faci asta noaptea, e intuneric, deci dispare rusinea happy.pup

6 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Stinge lumina.

| Acaikus a răspuns:

Mda vad ca siau cam batut joc dar intr-un fel au dreptate pana cand o sa mai ai teama asta? si d faza cu excitatu cred ca se excita destul atunci cand faceti sexwinking nu ca n-ar exista mai bine oricum barbatii mereu vor mai mult deci nu mai fi timidawinking ENJOY!winking

| Gagikaru a răspuns:

Nu trebuie sa fi rusinoasa nu o sa se intample nimic il faci sa se dezbrace incet iar dupa aceea te apropii de el il saruti si mai departe totul merge de la sine succes si funda!

| Mashiro a răspuns:

Nu mai fi rusinoasa cati ani ai 2?

| Jαne a răspuns:

Fai o laba sa vezi ce se excita

| DanielxD a răspuns:

Sa te uiti la el.laughing