| wendy434 a întrebat:

WTF? http://imgur.com/2iubF. asta explica multe-_-

15 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Veche.

| MyObsession a răspuns:

E editată.
Şi nu e amuzant.

| Trinitas a răspuns:

Dress up? Ourworld? You must be kidding me.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Trinitas):

Trist...

| wendy434 explică (pentru Trinitas):

Fiecare cu gusturile lui si in ceea ce priveste jocurile gusturile nu se discuta

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tot nu ti-ai corectat ma nick-ul?

| wendy434 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Defaft daca te referi ca de ce in loc de then nu am pus than atunci te inseli am pus doar ca dureaza sa se aprobe si sa apara pe site happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru wendy434):

Observ ca ai schimbat in "than", dar inca mai ai o greseala.Te las sa o descoperi singura.
Daca nu le ai cu engleza, ramai la romana dear.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Huh?! thinking se ocupa o super echipa de maimute robot? laughing)))))

| PiluLă a răspuns:

Wtf? Maimute harnice la pc straight face

| TheScamy a răspuns:

Copiatoareo/Copiatorulestraight faceJet si fa forst de o poza!

| wendy434 explică:

Daca cumva credeti ca e facuta in photoshop sau editata in nu mai stiu ce program intrati pe profilul meu si dati click pe linkul acela veti vedea ca va apare mesajul asta

| luiza a răspuns:

Da, daca maimutele se ocupa...