| anonim_4396 a întrebat:

Yeey, un prost in minus!

http://www.tpu.ro/......-nervoasa/

Si cica e de nota 10 :)) Pfff. :-j

Răspuns Câştigător
| MiHaI a răspuns:

Proasta fiind tu pentru ca razi de ea daca are probleme trebuie sa o ajutam nu sa radem de ea

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

A gasit si ea un motiv pentru care sa-si ia viata...oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Total de acord cu MyHaYstraight face!

| dαɴЗ a răspuns:

Yeeee \dancing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

FTW...

| mdany a răspuns:

Deci un specimen pe cale de disparitie.Cei sa-i faci.Si eu ma mai cert cu soramea cai mai mica ca mine cu muult dar de aia nu arunc prin casa cu obiecte, ca imi da taicameo pe cocoasahappy Si ma pot calma cu usurinta, fata de domnisoara de nota 10 cred ca prea mult stat in fata facebook si hi5 ii dauneaza grav sanatatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bă, mi-a spart careva contul`?

Că nu i`aș fi dat fundiță lu` MyHaY...

De fapt, n`aș fi dat.