| NOBODY a răspuns:

Yeyeyeyeyeye. Ce-mi place când copiați comicurile lui Cretaker.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru NOBODY):

Nu Cretaker a desenat comicul, el doar l-a modificat.Vei vedea ca el l-a editat in Paint.Nu este 100% al lui acela asa cum nici asta nu-i 100% al meu.winking
Si eu l-am modificat, dar in alt program.

| NOBODY a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hai lasa teoriile, ca la el l-ai vazut.

Herp derp, joke ruiner.

| Ashadow a răspuns:

Ne,ne,ne.Pruncul e copilul in pauza la scoala, pe urma intra profa de mate(al carui caracter reflecta complet realitatea) si intreaba una din nenumaratele-i definitii in chineza, iar replica de final ii apartine elvului.

| Ashadow a răspuns:

E grav daca se simte si prin monitor...
Pacatele mele...esti cccccuucucumva prprof?

| Ashadow a răspuns:

Ciweeeee? Dar am facut deja baie luna asta...

| Ashadow a răspuns:

Platesti tu factura la apa?

| Ashadow a răspuns:

A,pai atunci imi trebuie si bani de laptop ca stii, sa am ce face in cada cat timp ma inmoi...

| Ashadow a răspuns:

Uuu,dar ce incercai sa faci cand ai aflat?batting eyelashes

| Ashadow a răspuns:

Tinand cont de locul unde cautai, mai repede dadeai de petrol.
If you know what I mean.

| Ashadow a răspuns:

Poate sunt american, ar insemna ca tu puti de fapt ca ai scris "please'' deci esti un englezoi fitos si politicos, John.

| Ashadow a răspuns:

Ok,impreuna putem! Ups, putim, pardon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Stai linistit ungure, te inteleg. Bozgorii mai greu prin Romania.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

So elegant, deodata ma vad vorbind singur...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sper că s-au prins şi ei happy

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

T/A-uiștii fumează?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu ştiu... De ce? confused

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Păi ăla avea în gură...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Unii or fi fumând. Tu ştii părerea mea despre ţigăriwinking

| Speed99 a răspuns:

True Story.

| W3R4 a răspuns:

Ă,de ce tipu' ăla dur are o ovină pe tricou?
(nu mai folosesc cuvântul "oaie", că mă ia durerile de inimă...stai! au, doare!)

| Seducatorul a răspuns:

Ce scrie pe tricou' aluia: Prunc sau Prune?laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Seducatorul):

Prunc.Si nu e pe tricou scris, e deasupra capului. laughing
Daca te referi la fumatorul ala, are pe tricou o oaie dedesubtul careia scrie "SheepClub". Daca ai ratat invazia oitelor, nu ai cum sa stii.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i asa!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru anonim_4396):

*blue pig mode: On*
Comentezi?!
*blue pig mode: Off*

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Don't be such a pig sad
Tu mi-ai spus sa zic ca nu-i asa.

| Smile2BHappy a răspuns:

Da, da e!