| cipri1999 a întrebat:

Ziceti idei de vines, nu luat din alta parte.cel mai tare primeste o funda big grin

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

ştii acel moment când eşti pe afară pe prieteni şi îţi aduci aminte de ceva amuzant fix atunci când e linişte? poţi printa acest moment, şi să-l numeşti ''acel moment''. te filmezi afară când eşti cu un prieten şi după te apuci să râzi de nebun, apoi să apară prietenul tău să se uite la tine cu o privire ciudat, amuzantă, şi apoi să tu să faci un zâmbet gen big grin sau ceva de genu. sper că ţi-a fost de folos.

funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce naiba ne ceri nouă să nu-ţi dăm din altă parte, când ţie ţi-l trebuie pentru a-l pune în practică, aşadar, luându-l de la noi?

| AR1373 a răspuns:

Stii momentul ala cand te pui in pat sa dormi si esti obosit si dintr-o data iti imaginezi ca esti in cadere si te trezesti brusc speriat si dupa 10 secunde observi ca ai facut pe tine de frica?(ultima parte e inventata).
Sau momentul ala cand o colega il intreaba pe profu' de istorie daca Cristofer Columb era tigan?(asta mi s-a intamplat).
Ori momentul ala cand vi de la scoala si ii spui mamei ca iti e foame iar ea iti spune ceva gen "Super avem ciorba de pui", iar tu ii spui ca nu iti mai e foame?
Sau acel moment cand esti la scoala si cineva te intreaba daca ii dai teme la mate si tu iti dai seama ca nu ai facut tema la mate si apoi realizezi ca nici macar nu stiai ca ai matematica?
Mda...concluzia: MATEMATICA DISTRUGE MINTILE COPIILOR.

| SmileyQueen a răspuns (pentru AR1373):

Da.- Albert Einstein.