| AnaliaDeepika a întrebat:

Ziceti-mi niste status faine si scurte, poate sa fie si inventate de voi, funda.

Răspuns Câştigător
| PastilăBă a răspuns:

-Vine Bau-Bau!laughing:-s
-Ma'ta clar e gay!no talkinglaughing
-Alcool, Sex, Droguri!smug
-Raaaw! Ma'ta vrea sa te ****... FUUUGI!laughing
-La inceput eram buna...Acu` am dreptu` sa te *** in gura!hee hee
-*** you! Vrei?laughing
-Te vreau. te vreeeau. ofline!
-Pitici dezbracati intr'o lume de draci perversi!big grin
-Copil cu viitor in punga!:X
-Tact'o e curva si ma'ta peste!:]laughing

3 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Ce se scrie la status? Mamaaaaaaaa happy

| Gentiana a răspuns:

Buna!

->Chiar nu e treaba ta!

Esti tot ce-am iubit. Si ce voi iubi.:X

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!? love struck

a trebuit sa plec... stiu, inghiti in sec...

Nu te deranja, sa ma deranjezi.

Viata e scurta, asa ca apuca`te de baut cat mai ai timpwinking

- Ca sa te regasesti nimic nu e mai bun decat sa fii uitata.

- Chiar daca nu sunt prima, sunt singura care conteaza.

Lumea chiar nu vede ca eu te iubesc? Lumea chiar nu stie cat de mult te doresc?(inventata de mine, serios) happy. Succes!

| Geanina a răspuns:

Am oprit o picatura de apa si i-am vorbit de tine, dar ea mica si indiscreta a spus la toti, si acum cand ploua aud numele

tau peste tot…

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput :*:*

Si eu care credeam ca ai ceva mai important de facut decat sa-mi citesti mie statusul:p

Dumnezeu a trimis inteligenta prin ploaie, se pare ca tu aveai umbrela

De ce sa îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi caprui, iar ochii mei caprui pot vedea verdele naturii.(daca ai ochi caprui)

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

Oricat de mult as lacrima. cand te-as vedea eu as zambi

Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele!

Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X, care nu are absolut nimic special. Are zile in care parul ii sta ca naiba, si zile in care arata extraordinar :X

sper sa-ti placa :*