| BLUEishot a întrebat:

>: imi ziceti si mie niste status faine si mai noi va roooog :X

p. s.

5 răspunsuri:
| LostLady a răspuns:

Nobody dies a virgin. Life fucks us all.
It's too late for your white horse to come.
I hate life and life hates me.
Out of my mind; Back in 5 minutes.
Be optimistic, all the people you hate are going to eventually die smile.
Love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you’re looking for.
Don’t be sad, don’t be blue. Frankenstein was ugly too.
A smile doesn't cost anything.

| FirstState a răspuns:

Nu te ride, ca ma rid si eu

| MisterDariusBoy a răspuns:

Nu vezi ca scrie DRAGOSTE SI SEX!?
da invatati sa cititi in ***

| Andreea_5022 a răspuns:

Te-ai indragostit si iti pare ca ai iubit o viata...dar a venit ziua si te-a dezamagit, ea te-a mintit!

Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare…

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea

1. Iubirea este atunci când sufletul începe să cânte şi florile vieţii tale înfloresc singure.
2. Iubirea este elixirul vital, izvorul sănătăţii, al puterii şi al energiei pentru fiecare om.
3. Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie.
4. Înţelepciunea nu este produsul şcolarizării, ci al încercării de o viaţă pentru a o căpăta.
5.Bogat nu este acela care are cel mai mult, ci acela care se mulţumeşte cu cel mai puţin.
Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti, viata merge inainte!
2.Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!
3.Toate visele mi s-au spulberat si cel in care eram impreuna, nu vreau sa mai aud de tine.
4.Am rupt pozele cu tine, nu ma mai intereseaza!
5.Numarul tau de telefon l-am uitat si nu vreau sa mi-l mai reamintesc vreodata!
* Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba … te-am pierdut pe tine …

* E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU!

* Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…
* Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba … te-am pierdut pe tine …

* E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU!

* Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…

| DongYiLove a răspuns:

. Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

Bate si ti se v-a deschide… proces penal!