| Stefanjust4fun a întrebat:

Ziceti-mi repede niste bancuribig grin cel mai amuzant primeste funda

Răspuns Câştigător
| Anesidora6 a răspuns:

Intr-o zi unu cu un Mercedes venea de la mare pe autostrada. la un moment dat vede in spatele lui o Dacie si acceleraza pana la 140 km/h, Dacia tot in spatele lui... merge la 180 km/h, la fel Dacia tot in spate...merge pna la 200 km/h.
Dacia vine paralel cu mercedesul si deschide geamul, cel cu mer4cedesul deschide si el geamul la care ala din Dacie
-Ba nu te supara nu sti cum se schimba in a doua

-Parinte, in RAI se joaca fotbal?
-Trebuie sa ma documentez, vino maine!
... Maine
-Parinte, ei?
-Am o veste buna si una rea : Cea buna big grina, se joaca fotbal.
Cea Rea : Joi ai meci...

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc in padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci in padurice!

- Tat nu putem dormi noaptea si mi-o zas dom' doftor sa inchid ochii si sa ma apuc sa-mi numar oile pana adorm.
- Si-o mers?
- Stai sa vezi! M-am apucat sa le numar si mi-o perit tot somnul cand am bagat da sama ca-mi lipsesc doua...

2 romani sa se arunce cu parasuta de pe un bloc cu 10 etaje.
S-au aruncat!
La etajul 9 unul zice:
-Bai, deschidem parasuta?
-Nu acum, ma, e prea devreme.
La etajul 8:
-Bai, deschidem parasuta?
-Nu acum, ma, e prea devreme.
La etajul 2:
-Bai, deschidem parasuta?
-Mai tarziu un pic.
La etajul 1:
-Bai, deschidem parasuta?
La care celalalt spune:
-Ce ma, nu ai mai sarit niciodata de la etajul 1?

Gheorghe isi inmormanteaza soacra.Vine omu' nost acasa si, cand sa deschida poarta, ii pica o tigla in cap.la care Gheorge contrariat zice : Deja ai ajuns?

Tiganca intarzie. La sosirea ei, tiganul, nervos, o intreaba:
- Unde-ai fost, fa?
- La servici.
- Fa, te rup, pana la ora asta la servici?
- Taci omule, c-am luat salariul si am fost la piata, la cumparaturi.
-Si ce ai cumparat, fa?
- Ete asta am cumparat, zice tiganca si ii arata o lingura de lemn.
- Auzi fa, fira-i a dracu', noi n-avem bani de-o tuica si tu cumperi mobila...

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BigBang a răspuns:

Un tip intr-un bar, bea o bere
Bea ce bea, dupa care ii zice barmanului
Crezi ca pot urina in paharul ala de pe tejghea care e la 3 m distanta si fara sa vars nici o picatura pe langa?
Barmanul:ii imposibil fara sa versi vreo picatura
Tipu:punem pariu pe 300 de dolari?
Barmanul:punem,o sa pierzi,o sa pierzi
Isi desface tipu pantalonii,si-o scoate afara,o strange in mana,cand dintr-o data ii da drumul si incepe sa urineze peste tot:pe bar,pe tejghea,pe podea, pe barman, insa nici macar o picatura in pahar
Barmanul incepe sa rada:ha ha ha imi datorezi 300 de dolari
Tipu:okay, asteapta un pic
Merge tipu la o masa mai in spate unde 4 alti tipi beau bere, sta vreo 10 secunde dupa care se intoarce zambind si ii da barmanului 300 de dolari
Barmanul:de ce razi?,. tocmai ai pierdut 300 de dolari
Tipu:ii vezi tu pe aia 4 tipi de la masa din spate?,.pai am pus pariu 400 de dolari cu fiecare,ca o sa ma pis pe barul tau, o sa ma pis pe tine si nu numai ca nu o sa te superi, dar chiar o sa te bucuri.

| BigBang a răspuns:

Uite,in caz ca nu stii site-ul citeste aici(link jos), sunt niste bancuri tari de tot, zic eu.Plus ca lista e mare, pe categorii.Vezi mai ales bancurile cu adolescente.:))
P.S Kida, tare bancul"razboiul cu nemtii". salut
http://www.bancuri.biz/bancuri.php?id_categ=37&nume_categ=Bancuri cu adolescente

| yuhuu a răspuns:

-Ioane, am o veste buna si una proasta cu care sa incep?
-Pai...combina'le
-Nevasta'ta ne'nseala!

| yuhuu a răspuns:

Intr-o farmacie intra un mos, mandru, arata farmacistei mana dreapta si zice:
- Cinci!
- Cinci ce, zise farmacista?
- Cinci Viagra, ca in seara asta vine o rusoaica la mine si vreau sa fiu in forma. Ziua cealalta apare tanarul in usa, ceva mai mohorat, si ridica ambele maini in sus. La care farmacista:
- Zece Viagra?! La care tanarul:
- Nu cucoana, o crema de maini, ca nu a mai venit rusoaica!

| Stefanjust4fun explică:

Mai dati mai multe bancuri...tot la fel de amuzante

Întrebări recente