| PandaaKid a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste replici la faze gen " Esti prost? " sau ceva de genu`. stiti voi. bla bla. primeste funda cel mai amuzant raspuns happy

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, sunt @Musique.

| Rockart a răspuns:

"Eşti, într-adevar."

| єχcєєℓ a răspuns:

"Știu că ești dar eu ce sunt?
Classic.

| W3R4 a răspuns:

"Eşti prea prost să te înjur."
"Tu trebuie să fi o specie nouă de primată (maimuţă,mai pe româneşte)."
"La cât de prost eşti, nu mă mir că mă-ta cu tac-tu nu te-au făcut la beţie."
"Spune-i tăticului tău de acum înainte să folosească prezarvativul, ca să nu mai infesteze specia umană cu microbi ca tine."
"Tu meriţi să fii castrat, nu trebuie să te înmulţeşti."
"Fă un bine planetei, şi împuşcă-te."
"...mori!"

| ww2Totenkopf a răspuns:

``Maicata stie ca esti gay?``
``Nu sunt perfect, dar nici tu nu esti.``

| Ayako a răspuns:

Pun mangustele pe tine.

| Neverwas a răspuns:

Imi pare rau sufletel, dar nu suntem rude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orez cu carne

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Uite ce replici aici : http://www.youtube.com/watch?v=aOmv8K8KdwQ

Bine mie îmi place să le zică Celentano.

| xFluing a răspuns:

Telemea!

| asdfghjhghkjj a răspuns:

"nu am superputeri, nu vorbesc cu animalele"
"daca uratenia ar insemna o caramida, ai fi Marele Zid Chinezesc"
"am auzit ca doar gandacii supravietuiesc unei bombe atomice, tu trebuie sa fi filmat incidentul de la Fukushima, nu? "
"cand vorbesc cu tine ma simt cel mai destept om din lume"
"iti multumim, lumea ar fi un dezastru fara oameni ca tine. imagineaza-ti doar cum s-ar certa inteligentii intre ei."
"acum traiesti in Romania, dar daca tu vei ajunge doctor, Romania nu va mai trai"
"ti-a spus cineva vreodata ca esti perfect pentru a fi presedinte? "
"ti-ai inghitit limba sau pur si simplu nu mai cunosti alte cuvinte?"
"esti atat de gras ca atunci cand treci prin fata televizorului pierd 7 episoade din serialul meu preferat"
"ai viteza melcului turbat"
"esti atat de gras incat ocupi doua scaune in autobuz"
"te invidiez, esti singurul care va supravietui in apocalipsa zombiilor"
cam atatea imi vin acum laughing nu sunt prea geniale da asta e, sunt eficiente.

| narog93 a răspuns:

"esti prost?" Da, dar cand ma uit la tine prind curaj.

| lichtfusz a răspuns:

Ieri te-am admirat toata ziua la zoo;
De ce intodeauna oamenii prosti au o gura mare?
Du-te si canta la alta masa
Ai o voce frumoasa de ce o risipesti vorbind?
Sper ca te-am ajutat
SUCCES!

| Salaburu a răspuns:

Cand zice cineva ceva ce nu crezi zici: Tz rau... replici:esti nebun la cap?!, arasel, zici ca (tu) nu esti normal. si aiurea: auzi merem sau nu mai stam?, ma lasi sa tap un suc in tine? ma lasi sa-l tap din mine-n tine? cand unu se lauda zici: Fraier "numele"? avem multe la bloc aici da nu mi le mai amintesc

| Delia4000 a răspuns:

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol.
Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?
Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?
Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii
Tu iubesti natura? Dupa ce te-a facut in felul asta?
Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier
Salut! Eu sunt un om, da tu ce naiba ce esti?
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit
Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid
Sper ca te-am ajutat happy

Întrebări recente