| Lyndsey a întrebat:

Ce ziceti voi unui baiat cand va cere numerul de telefon*sau id-ul de messneger)? Va lasati din prima convinse? As dori si eu niste replici de genu`:"esti prea misto pentru numarul meu de telefon..scz" funda, promitkiss(pentru cel mai complet si dragut raspuns.

Răspuns Câştigător
| mihaela2808 a răspuns:

De obicei cand un baiat imi spune,, Imi dai numarul tau?'', eu ridic piciorul sa ii arat numarul de la pantofi/adidasi, sau ii zic ca mi-a cazut telefonul in wc.La id nu stiu ce sa spun de obicei zic,, n-am'' si merg mai departe. Funda?

| Lyndsey explică (pentru mihaela2808):

Tare faza cu pantoful laughing. sigur

| mihaela2808 a răspuns (pentru Lyndsey):

Fundita?

| Lyndsey explică (pentru mihaela2808):

Da

7 răspunsuri:
| KarinuTzaa a răspuns:

Daca iti place de el si vrei sa-l tachinezi te poti uita lung la ceva cat el iti spune si cand iti mai zice odata ii arati numarul unei prietene si sus sa scrie si numele ei...iar la id... iti poti da unul fals sau tot al unei prietene(de incredere) care sa nu-i raspunda! Ai grija ce faci!laughing

| Lyndsey explică (pentru KarinuTzaa):

Mersi

| mihaela2808 a răspuns (pentru Lyndsey):

N-ai pentru ce!

| KarinuTzaa a răspuns:

Nu ai pentru ce!happy