| anameoow a întrebat:

A fost careva la Electric Castle? Sau, are cineva idee cam care sunt preturile la mancare si bauturi pe acolo si ce se gaseste? ^_^

4 răspunsuri:
| SMSK8Crew a răspuns:

Preturile sunt piperate. Este un sat langa festival si de acolo iti poti lua mancare.

| anameoow explică (pentru SMSK8Crew):

Serios? o.o eu vazusem ceva gen.un meniu 15 lei si mi se parea ok, desi nu stiu in ce consta un meniu

| SMSK8Crew a răspuns:

Prietena mea a fost anul trecut si mi-a zis ca mancarea e scumpa, e mai favorabil sa iti cumperi din satucul ala ceva thinking

| anameoow explică (pentru SMSK8Crew):

Faza e ca nu-s singura.laughing si nu stiu ce vor restul sa faca si cred ca-i gasesc destul de greu daca plec de acolo si apoi revin..de asta era mai favorabil sa imi iau de acolo. Oricum, o sa ma mai informez