| lilboutique a întrebat:

A fost cineva de aici in Bulgaria la Nisipurile de aur? V-a placut? La ce hotel ati stat?

4 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Am fost si am luat si niste nisip de aur si am bagat in buzunar si l-am amanetat in Romania ia sa iau baniiwinking

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Eu am fost și a fost superb.
Numai știu la ce hotel am stat, am luat prin intreprindere ( de la servici de la mama ) și am fost mai multe familii. Era totul asigurat/plătit.
Oricum știu că a fost foarte frumos.
Plaja e minunată, iar hotelurile din zonă au un aspect superb.
Însă ceea ce e cel mai interesant este că e o parte e plajă, iar pe cealaltă e munte.
Pa-pa.

| Amaya a răspuns:

Am fost anul acesta in banchet la hotelul Madara. Mie mi-a placut, conditiile au fost foarte bune, iar plaja arata mult mai bine decat cea din Romania. Pana si preturile sunt mai bune decat la noi, tinand cont ca la ei totul este inclus. Si suprinzator sau nu, foarte multa lume de acolo stie romana, mai bine decat engleza. laughing Personal, prefer Costinestiul, dar si litoralul bulgaresc merita banii.

| Anndi98 a răspuns:

Da, am fost...e suuper tare, la hotelul Mimosa e de 4 stele!happy