| MultPreaInteleptulTractorist a întrebat:

A fost cineva in vizita la PWLA pana acum? E frumoasa (Croatia)?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, n-am fostbatting eyelashes.

| MultPreaInteleptulTractorist explică (pentru anonim_4396):

Dar vrei sa mergi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Neeh, nu mă despart de România.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Eu nu am fost, dar e frumoasa statiunea, si mai frumos e in Muntenegru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost. e foarte frumoasa, dar cam plictisitoare dupa gusturile mele. Oraselul are o parte istorica cu ruine romane, amfiteatru etc. ei se chinuie sa faca un spectacol din asta, ndar nu prea exista viata de noapte. Depinde ce gusturi ai pana la urma.
Oricum, ca si calatorie de 2-3 zile este ok. Vacanta de doua saptamani doar acolo este mult prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Rijeka este mult mai frumoasa decat Poola(altfel nu ma lasa robotelul sa scriu). toata partea mai sus de Zagreb e frumoasa.

| OnuOnulică a răspuns:

Am auzit ca e foarte frumos happy
Daca ai timp si te duci bafta!