| ClaudiuBrasov a întrebat:

A fost cineva recent la Lacul Sfanta Ana? Cum este apa si zona?

6 răspunsuri:
| Crissxxx a răspuns:

Te poti baga in apa sa te balacesti, e super fain :d nu e adanca

| hahaha a răspuns:

Uda! (scuze nu m-am putut abtine )

| ClaudiuBrasov explică (pentru Crissxxx):

Da,stiu cum e dar as vrea sa stiu daca ai fost tu recent si cum este apa ca, cu seceta asta nu se stie cum mai e.

| ClaudiuBrasov explică (pentru hahaha):

Bine ca nu este uscata!(scuze nu m-am putut abtine) big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

Cum adica "cu seceta asta nu se stie cum mai e"?
Crezi ca secat, ceva? Eu am fost anul trecut, cam pe vremea asta, si era frumos, cald, barcute, padure, peisaj, gunoaie, turisti, parcare aglomerata, drum asfaltat... tot tacamul!

| Crissxxx a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

Am fos anul trecut din pacate... imi pare rau