| alexrotariu92 a întrebat:

A inversat cineva name cu last name-ul la booking-ul de avion de la Wizz Air? Si din greseala, am trecut un singur name, eu avand doua. A avut cineva probleme acum recent privind situatia asta? Ca sa poti schimba numele trebuie sa platesti o taxa care este de 2x valoarea rezervarii.

2 răspunsuri:
| Sunciel a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa suni la compania aeriana si sa le explici problema. happy Probabil vor gasi o rezolvare fara sa mai fie nevoie sa platesti taxa avand in vedere ca din cate stiu eu, atunci cand rezervi un bilet trebuie sa iti scrii si cnp-ul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sunciel):

La cat de incapabili sunt aia de la wizz, probabil iti baga o taxa si ca ti-ai permis sa-i suni laughing