| Munteanu_Cristina_1996 a întrebat:

A plecat cineva de curand in Anglia? Aveți idee dacă se poate iesi doar cu cartea de identitate? Sau este nevoie de pașaport?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar fi nevoie de pasaport? Uk inca nu a inceput procedura de iesire din UE

| mihai69 a răspuns:

Da, poți merge liniștită doar cu cartea de identitate.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de iesire din Romania ci de intrare in Anglia.
Si se poate intra doar cu cartea de identitate, Anglia nu a iesit inca din UE.

Răspuns utilizator avertizat
| Volsvagan70 a răspuns:

Ramai in minunata noastra tara.
Nu pleca la lenesii aia. Sunt niste prosti increzuti care o sa te umileasca 24/24.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru KKarl):

Serios? cand a iesit? nu mai dezinforma... UK e inca membra UE, procedura de brexit nu a fost declansata inca

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Volsvagan70):

Exact... sa nu plece acolo, mai bine sa il umileasca niste hoti in propria tara

| Volsvagan70 a răspuns (pentru suntserios):

Mai bine furat decat numit tigan.

Răspuns utilizator avertizat