| anonim_4396 a întrebat:

Ai nevoie de viza pentru a calatori in Arabia Saudita? Daca da, cat de greu se obtine?

3 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Buna!:)
uite site-ul asta e bun pentru ce iti trebuie;) : http://www.mae.ro/index.php?unde=doc&id=29609

O zi buna in continuare!:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:jcqg5rhyu_0J:...clnk&gl=ro

| kenzo007 a răspuns:

Din cate stiu eu ai nevoie de ceva viza si arcam trebui sa astepti maxim 1 saptamana.happy am un preten de acolo big grin ce locuieste la mine in oras.happy