| anonim_4396 a întrebat:

Ai voie cu placa de par si cu laptop in bagajul de mana la avion?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu placa de par ce sa faci in avion? pune-o la bagaje, iar laptopul il poti lua sus fara nici o problema.

| valyutzu a răspuns:

Nus intrebi la intrare in avion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu laptopu da.
Cu placa de par, nu stiu.

Bafta

Bybye

| Puiutz a răspuns:

Laptop sigur se poatebig grin. multi duchappy. acu` placathinking banuiesc ca nu`i o mare problema. da nu stiu sigurhappy.
pup`:*.

| ColorfulRainbow a răspuns:

Laptop dabig grin
Placa nu e sigur. dar cred ca dahappy

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Cu laptopul da. dar cu placa de par ce sa faci? doar nu se increteste parul daca esti la inaltime laughing) sau dathinking laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Cu laptopul sigur daca placa de ce nu o pui in bagajul de hala? iti faci parul in avion... nu au prize

| kathessa a răspuns:

Aseara m-am intors de pe o ruta externa. Si mie imi spusese lumea: nu-ti lua apa, mincare, etc. Daca pleci cu o cursa de linie (adica nu charter) stiu sigur ca te lasa, insa nu iti va da voie sa il tii pornit (lap topul) in timpul decolarii si in timpul aterizarii.
Zbor placut, cer senin si distractie la destinatie.

| cazutadepemarte a răspuns:

Cu placa nu e nici o problema, dar nu ai ce sa faci cu ea...

Iar cu leptopul ma indoiesc ca ai voie, poate ai dar sa fie stinshappy

Din moment ce nu e voie cu mobil aprins, ma cam indoiesc ca cu laptopul' se poate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ai voie... dar placa de par...mai bine o lasi la bagaje in cala.

| frida0purple a răspuns:

Pai ce sa faci cu placa de par?

| fashionglamgirl a răspuns:

Nu ai voie cu metal in avion. Daca vrei sa mergi cu placa de par in avion sa stii ca trebuie sa platesti o taxa anume. te pup.

| alexandra_8004 a răspuns:

Eu nu am bagaj la cala pentru ca nu am platit si nici nu vreau si am voie numai cu 7 kg de bagaj in avion< acum intrebarea mea este daca am voie sa-mi iau ceva cosmetice cum ar fi dermatograf ruj rimel ce e strict si placa de par>laptopul nu il iau si nici nu stiu cam ce masuri sa aiba geanta de mana mi-e teama sa nu fie prea mare chiar daca am numai 7 kg am multe intrebari e prima data cand merg si nu vreau sa ma trezesc ca o sa plec doar cu buletinul la mine si restul la gunoi laughing nu stiu daca am specificat dar mrg cu blue air mersi mult

| Brezeanu_Catalina_1989 a răspuns:

Cat de incompetenti sa fiti ca sa intrebati pentru ce ii trebuie placa de par? pentru par, evident! nu vrea sa plateasa extra pentru un bagaj de cala dar vrea sa foloseasca placa de par in calatoria pe care o face!