| CDDRelocation a întrebat:

Ai vrea sa te muti din tara? Unde?

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

M-as muta in orice tara mai civilizata si mai normala decat Romania.
As vrea sa stau in UK, in America sau Germania.big grinbig grinbig grin

funda plzz:*:*

24 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

As vrea sa ma mut in Statele Unite. big grin

| Sua a răspuns:

Da in SUA

M-am saturat de Romaniawinking

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna eu as vrea sa ma mut in S.UA sau in Canada fiindca matusa mea locuieste de un an de zile in Toronto

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna! Undeva in America

| andreeacontesa a răspuns:

Da in spania :X:X:X:X imi place mult ca tara si le stiu si limba asa ca imi mai trebuie niste bani si in viitorul apropiat poate ma ajuta dumnezeu si ma mut! dar u unde ai vrea sa te muti? in ce tara?

| imortal a răspuns:

Elvetia e tara minunilor :X:X:X, dar 1 data pe an as vizita si Olanda si Belgiabatting eyelashes pentru concertele hardstyle Qlimax sunt bestialeeeeeeeeeee

| Abcfunny a răspuns:

California

| ines a răspuns:

Deaja am facut asa ceva si stau an Portugalia.

| w1NNNd a răspuns:

Sunt deja n esp sad Da as prefera in AUSTRIA :X Imi place muult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in Italia acol sunt aprox toate rudele mele:*

| shtephie a răspuns:

Da, in Franta sau Elvetia :X

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Nu prea...big grin...nu mi-as parasi niciodata familia, prietenii si colegii.

O zi frumoasa!
happy

| trabardie a răspuns:

M-am gindit sa emigrez,, de tot,, in spania...ca,, acilea,, ce drac sa mai facem?!

| Roby67 a răspuns:

Am plecat de mult

| cerculetezburatoare a răspuns:

Oriunde nu exista MANELE, PITIPOANCE, COCALARI! Oriunde intr-o tara civilizata, de exemplu UK sau S. U. A... Cat mai departe de Romania

| Andra_7834 a răspuns:

Nu ca nicaieri nu e ca la tine acasa.

| Simona a răspuns:

Buna...eu nu as vrea sa ma mut nicaieri.Chiar daca Romania este caracterizata ca fiind o tara cu multe goluri, o iubesc
Stiti vorba "tot mai bine e in tara mea"

| trabardie a răspuns:

In spania, binenteles.cred ca am sa ma mut la anul

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

In Franta.Acolo orice muritor de rand ar fi fericit sa traiasca. :X Franta indeplineste toate criteriile pentru a fi nominalizata cea mai frumoasa tara de pe Pamant. Calitatea vietii este mai buna comparativ cu alte tari din lume, sanatatea, cultura, turismul, clima, plajele, totul este de o calitate net superioara altor locuri de pe mapamond.

funda?batting eyelashes

| Aspargilius a răspuns:

Londra, Anglialove struck

| darii a răspuns:

New York.

| dana_9056 a răspuns:

Vreau sa ma mut in franta

| angel_4609 a răspuns:

As vrea foarte mult in germania:Xe o tara foarte civilizata.chiar daca limba lor este grea. mi-ar placea si in s. u. a dar e mult mai departe de Romania...(am vzut multi care prefera sua )asa germania e o tara asemanatoare cu s.u.a.si altii am vazut ca prefera spania. spania este o tara frumoasa, care as vrea foarte mult sa o vizitez. dar nu sa imi traiesc viata acolo...