| mia_8736 a întrebat:

Daca ai putea sa te muti intr-o tara unde te-ai muta(doar din europa)?

9 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

M-as muta in Olanda.

| GuitarCutie a răspuns:

Anglia sau Franta... Ca doar engleza si franceza stiu.Tu in ce tara te-ai muta?

| DrummerDreams a răspuns:

In Anglia.big grin sau Austria.tu?happy

| ღAღdღaღ a răspuns:

Eu m-as muta in Spania, nu doar pentru faptul ca stiu spaniola(adica nu stiu la perfect). Acolo regulile sunt reguli. Nu ca in Romania.

| paulx94x a răspuns:

Franta, pentru ca e preferata mea din toate punctele de vedere stiu si franceza destul de bine, a 2 a ar fi Marea Britanie stiind engleza si imi place stilul lor de viata si gradul de civilizatie. Alte tari in care mi-ar place ar fi Norvegia, Suedia, Belgia Olanda cam atat.

| Cryssu17 a răspuns:

Anglia:X

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

A mai fost intrebarea asta.dar daca tot intrebi Filanda

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Tara in care probabil ma regasesc cel mai bine este Anglia.:X

| bia0000 a răspuns:

Suedia este extraordinar, cultura altfel locul de munca este mult mai bun decat in Romania daca ai posibilitatea pleaca in tarile nordice nu o sa mai vrei sa te intorci