| BadxGood a întrebat:

Cat de difiil credeti ca este sa te muti in alta tara, si de ce?

1 răspuns:
| AframyK a răspuns:

In primul rand omul care se muta in alta tara, trebuie sa aiba unde sa stea acolo. Apoi trebuie sa aiba ceva de lucru in zona si sa stie limba aceea.
Acum depinde, altii se descurca cat de cat si cu engleza.Pe langa tot, omul va trebui sa se obisnuiasca in tara aceea cu toate, si sa nu se descurajeze niciodata pentru ca a venit acolo.
Dar la inceput trebuie sa-i placa unde se muta, daca nu, nu.