| Ionel221 a întrebat:

Ajutor! laughing
Cum procedez in cazul in care un client se accidenteaza in hotel? big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Sa ii acorzi primul ajutor! daca este din vina hotelului poate da in judecata hotelul si sa scoata bani frumosi!

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

De obicei hotelurile au asigurare pentru cazurile de genul asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la 112.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Poti sa il ajuti, daca este ranit rau sa chemi o salvare.

| raresbarbier a răspuns:

Suna la 112.

| P3TR3 a răspuns:

Stai calm... daca nu e din vina ta...stai calm ca nu patesti nimic rolling on the floor)
Dar totusi.fa si uh cv legat de asta..suna la room service.(Sa nu ziceti ca aia e doar pentru mancare acum rolling on the floor )
poate stiu ei ce au de facut..pana atunci dai niste palme daca e lesinat si daca e lovit, are rana.un bandaj ar fi super..Succes.(Sa nu patesti asa ceva laughing )
Key Bye! wave
Funda puppy dog eyes?winking