| Deliiiia a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez in cazul in care un tigan sau orice alta persoana se ia de mine?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pe asta se bazeaza si el ca vei fi pasiva, si vei incerca sa il ignori. sunt sigur ca 95% nu o sa riposteze, iar daca o face data viitoare baga ceva dur in poseta, ca ii faci model in cap

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

In nici un caz nu o sa incerce sa-i ia telefonul din mana...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Iti ia telefonul ii dai in cap, nu poti te duci la sectie reclami ca ai fost abuzat fizic si ca ti-a luat telefonul si gata. Ce pusca mea, am ajuns sa ne temem de tigani in propria noastra tara?

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te temi de tigani.Te temi de legea ha. dicapata din tara asta care nu-ti permite sa te aperi.Ala care ajunge primul la sectie este victima.
Cea mai buna metoda ramane urmaritul pana acasa la tiganus si terorizatul.

| Marya_Mariia_1995 a răspuns:

Nu ii iei in seama te asigur că nu se ia nimeni de tine asa

| irishinee123 a răspuns:

Nu il bagi in seama! Daca nu vrei sa ai probleme trebuie sa tratezi cu indiferenta acest gen de persoane. Sper ca am fost de ajutorwinking

| Deliiiia explică (pentru irishinee123):

Ma refer in momentul exact in care o astfel de persoana se ia de tine. In cazul asta nu prea ai cum sa ramai indiferent/a...

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Deliiiia):

Ii dai o poseta in cap si gata. poseta unei femei are lejer 10 kg. imi imaginez ca dupa o poseta in cap ai sa vezi viitorul

| Deliiiia explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Chiar crezi? Nu, violenta nu functioneaza la mine. Nu am o conditie fizica prea buna.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Deliiiia):

Pe asta se bazeaza si el ca vei fi pasiva, si vei incerca sa il ignori. sunt sigur ca 95% nu o sa riposteze, iar daca o face data viitoare baga ceva dur in poseta, ca ii faci model in cap