| melynda a întrebat:

Am de facut un atestat cu tema" oferta pensiunilor agroturistice" cine imi da ceva idei? dau fundahappy

1 răspuns:
| MrAngelus a răspuns:

Pentru agroturism oferta turistica este alcatuita din pensiuni tuirstice rurale, produse turisti 21121f53v ce care se individualizeaza dupa categoria de confort, mediu natural, construit si spiritual, gastronomia locala etc. fermierul sau prestatorul de servicii turistice din spatiul rural, prin trasaturile psiho-sociale, cultura si educatie, profesionalism si responsabilitate, calitatile gastronomice si produsele agroalimentare (specifice conditiilor pedoclimatice) etc. personalizeaza produsul turistic creat pentru comercializare în aceeasi localitate/zona.

Mai multe detalii: http://www.scritube.com/......121533.php