| KittyHHk a întrebat:

Cine imi poate da idei de o tema de atestat la informatica? Nu mi-as dori ceva geografic sau ceva banal, ci o tema interesanta pe care sa-mi permita o oarecare libertate de miscare. Cea mai buna idee primeste funda.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Un serviciu online multisearch/director web (gen http://www.kartoo.com/) sau o aplicatie pentru o asociatie de locatari (asta o poti face si in Excel, desi e mai elegant sa fie Web-based si, dupa ce iei atestatul, o poti monetiza si scoate ceva banuti frumusei).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut despre BMW cu programul WebPage maker e acreditat si super usor de folosit ti-l recomand am luat 10 la atestat si 9, 50 la modul cum l-am prezentat big grin
daca ti-e lene poti cumpara intra pe google si scrie "cumpar atestat informatica"dar nu merita 50 de lei pe munca care o poti face intr-o ora doua.

| Costea_Mihai_1988 a răspuns:

Intreaba-te pe tine mai intai "Ce imi place sa fac?" "Ce pasiuni am?" Pe baza raspunsului dat vei sti ce tema de atestat ti se potriveste cel mai bine. Poti urmari acest articol https://www.atestatelainformatica.ro/......rmatica/38 ca sa iti faci o idee.