| blaugranu a întrebat:

Am decis ca in august sa fac o mica escapada la munte si am apelat la siteul ala redutti.am gasit niste oferte de oferte, adica wow pentru 3 nopti sa platesti pana in 200 lei, 2 pers? oferta e f buna,dar am un semn de intrebare.e pe bune siteul asta? ca daca ar fi si e de incredere,adica nu o mare teapa/sarlatanie, cred ca m-as duce in fiecare luna intr-un loc cu asa oferte.voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu are sens sa apelezi la intermediari, cauta pe turism.info (sau turist.info sau turistinfo.ro sau ceva de genul, lol, nu mai stiu exact) sau alte site-uri de genul care iti dau datele directe de contact ale pensiunilor, nu care o fac pe agentii imobiliari.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e nimic senzational, sint destule pensiuni cu pina in 80 RON/camera dubla.

| Comyasu a răspuns:

Nu site- ul nu e o farsa si eu l-am folosit pentru o oferta la mamaia cu o saptamana 300 lei

| baru a răspuns:

Nu. Nu este minciuna. Se gasesc si mai ieftine.

| blaugranu explică (pentru KodrutZ):

Este,dar ideea era doar daca e teapa sau nu siteul, sa stiu daca imi iau pachetu apeland la redutti.