| anonim_4396 a întrebat:

Am facut greseala fatala de a pune pe cineva sa-mi cumpere un bilet de avion online... Iar la prenume, mi-a completat prenumele invers:In loc de Ana Maria, a scris Maria Ana... O sa am probleme din aceasta cauza?

5 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Nuhappy sigur o sa fie ok

| Bacemi a răspuns:

Nu cred. Nu ar trebui. Era altceva daca iti pocea numele. Asa e putin probabil sa intampini dificultati. Lumea nu poate fi chiar atat de absurda. Totusi vorbim de o lume civilizata si spun eu destul de inteligenta ca sa inteleaga unele aspecte ( In principiu ).

| simina a răspuns:

Mi bine intrebi la o agentie de turism pentru ca eu cred ca nu e in regula, sa nu te trezesti in aeroport ca te trimit acasa

| ralucaralu a răspuns:

Nu stiu. S-ar putea. Chiar zilele trecute am auzit de la un cineva ca i-a scris numele Anna in loc de Ana si nu a lasat-o; fapt pentru care acea persoana era foarte suparata. Te sfatuiesc sa verifici, sa faci ceva in privinta asta. Poate ceri si un sfat cuiva care stie mai bine decat noi. Succes!

| rosto a răspuns:

Mai bine suna direct la compania cu care zbori happy