| Yoannys_Ioana_1992 a întrebat:

Am facut o rezervare la wizz si am platit prin transfer bancar unde se cere ca atunci cand completezi ordinul de plata la sectiunea comentarii sa scrii NUMAI numarul de confirmare (acum am citit pe net) iar la sfatul operatului de la banca am mai scris un alt numar.mentionez ca ua trecut 4 zile.ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Mail sau telefon pentru confirmarea primirii plății; în caz contrar, mergi la bancă și anulezi tranzacția.