| vladd_9480 a întrebat:

Am facut o comanda de pe www.tennis-point.com si trebuie sa efectuez plata prin transfer bancar. Mi-a venit confirmarea comenzii prin e-mail si contul in care trebuie sa transfer banii.

Dupa ce fac plata trebuie sa le trimit dovada sau cum o sa primeasca confirmarea ca am platit?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Le trimiti prin e-mail o copie a confirmarii dar s-ar putea sa iei teapa. Mai bine nu te-ai baga. Eu am patit-o cu un CD in Anglia.