| Hoteteu_Nicolae_1985 a întrebat:

Am gasit o super oferta la un city break, puteti sa il vedeti si dvs aici:
https://megaplaza.ro/city-break-milano
1 Decembrie Milano, 4 nopti, de la 130 euro/pers, transport cu avionul si mic dejun
Intrebarea este daca pot sa mai apara costuri ascunse? A mai incercat cineva sa comande de pe Megaplaza, fostul scotianul.ro, siteul de reduceri? In principiu, la produse obisnuite este foarte ok acest site de reduceri, insa la city breakuri nu stiu la ce sa ma astept!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pretul pleaca de la 130 euro dar in majoritatea cazurilor apar cheltuieli in plus. Vad ca acolo e si taxa de aeroport de 50 de euro daca apesi pe vezi oferta. Asa ca va trebui sa ai bani in plus daca vrei sa mergi. Intotdeauna in calatorii sa iei rezerve cu tine sa nu te faci de ras